ABOUT ME


Vitajte na mojom blogu!

Moje meno je Annamária, mám 18 rokov a pochádzam z malého mestečka na východnom Slovensku, zo Svidníka. Po základnej škole moje kroky smerovali na gymnázium do druhého najväčšieho mesta na Slovensku, do Košíc. Na tomto 5-ročnom bilingválnom gymnáziu študujem anglický a ruský jazyk.

Som obyčajné dievča s obrovskou vášňou pre módu a beauty svet. Som človek z mäsa a kostí, úplne normálna baba, ktorá má svoje sny, ciele, starosti a trápenia. Vždy ma však zaujímali všetky tie ženské veci, ľudia, emócie, elegancia a lesk. Možno to znie trochu povrchne, no ja za tým vidím vždy niečo viac a niečo, z čoho vznikne krásna emócia.

Tento svet “trblietiek a lesku” ma zaujímal už ako malé dievčatko a veľmi dlho som rozmýšľala nad založením svojho vlastného blogu, kde sa budem venovať predovšetkým beauty a fashion. Až teraz som sa k tomu však úplne odhodlala a začala písať.

Na tomto blogu nájdete informácie o rôznej kozmetike, starostlivosti o telo, tipy a triky a množstvo ďalších zaujímavých tém.

Verím, že sa nám tu darí vytvárať pekný lifestylový priestor, kde sa budete cítiť super. Chcem tu jednoducho vytvoriť babinec, kde sa budeme inšpirovať navzájom tak, ako sa aj ja inšpirujem mnohými ďalšími blogmi.

Keď sa chcete pýtať, pýtajte sa. Keď chcete radu, som tu pre Vás. Ak máte akýkoľvek nápad na článok, sem s ním!

Budem rada, ak sa ku mne pridáte aj na instagrame.

Ak máte záujem o spoluprácu, kontaktujte ma prosím do e-mailu.

Ostáva mi už len zaželať vám príjemný čas strávený čítaním blogu… !
simplicité